BURSA YILDIRIM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3.Uluslararası Genç Bakışı Fotoğraf Yarışması

3.Uluslararası  Genç Bakışı Fotoğraf Yarışması
3.Uluslararası  Genç Bakışı Fotoğraf Yarışması

 

Okulumuz Şehit Öğretmen Kubilay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Yaşayan Fotoğraf Kareleri “ sergisine “Yaşayan Fotoğraf Kareleri” sergimizin açılışına katılan Bursa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli SARIKAYA’ya, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Gürhan ÇOKGEZER’e, Yıldırım İlçe Milli, Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Cengiz AKBULUT’a ve  Sayın Cengiz KILINÇ katılarak  şahsımı, öğretmen arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi onurlandırmışlardır.

Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürüm Sabahattin DÜLGER yoğun programı nedeniyle açılışımıza katılamayıp bizi arayarak onure etmelerinden dolayı teşekkür ederim.

Ayrıca İl Milli Eğitim Özel Kaleminde görevli arkadaşlara, Hacı Mehmet Zorlu Eğitim Merkez Müdürü Kemallettin GENCER’e, Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lisesi Müdürü M. Fatih KAYA’ya , Gülhanım Karasu İlkokul Müdürü Ahmet ÇİFTÇİ’ye, Osmangazi Emine Hasan Özatav Ortaokul Müdürü Remzi AYAZ’a, Osmangazi İlkokul Müdürü Mehmet KÖSE’ye ve Kızıklar Ortaokul Müdürü Mehmet Ayhan ŞAFAK’a sergimizin açılışına katılarak şahsımı , öğretmen arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi onurlandırmışlardır.

            Okulumuzda “Yaşayan Fotoğraf Kareleri “ sergisindeki fotoğraflardan üç tanesi ile Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Görükle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin işbirliğinde 3.Uluslar Arası Genç Bakış Fotoğraf Yarışmasına katıldık. Yarışma sonunda öğrencimiz Osman ÖZGEN’nin eseri “Mansiyon Ödülü “ ne layık görüldü. Tayyare Kültür Mekezinde 02/06/2015 tarih saat:17:00’de yapılan törende ödülümüzü aldık.

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak;

 3.Uluslararası “Genç Bakışı Fotoğraf Yarışmasında” İlçemiz Şehit Öğretmen Kubilay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini en iyi şekilde temsil eden Edebiyat Öğretmeni Rabia ÖZIŞIK,  Öğrencimiz Osman ÖZGEN ve destekleri için okul yönetimini tebrik eder, başarılarının devamlarını dilerim.

 

 

Şükraniye Mah.7.Mercan Sok.No.3 YILDIRIM/BURSA - (TEL1) 0224 329 85 05 (TEL2) 0224 329 32 35 (TEL3) 0224 329 82 84 (TEL4) 0224 329 02 33

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.