BURSA YILDIRIM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLER HAYALERİNİ UÇURDU

ÖĞRENCİLER HAYALERİNİ UÇURDU
ÖĞRENCİLER HAYALERİNİ UÇURDU

Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Kitap Hayattır; Kitap Hayalleri de Uçurur” konulu resim, öykü ve masal yarışması ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Veli Sarıkaya’nın makamında gerçekleştirildi.

          “Kitap Hayattır; Kitap Hayalleri de Uçurur” isimli yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında kabul eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya başarılı öğrencileri, özellikle kitapla ilgili bir şeyler yazdıkları ve resmettikleri için kutladıktan sonra “Onları yetiştiren ailelerine ve öğrencilerimize rehberlik yapan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır. Geçmiş yıllardan bu yana hazırlanan eserlerden yararlanmak, uygar ve kültürlü bir insan olmak için çok okumalıyız. Uygarlık bizden önceki kuşakların biriktiği bilgi ve anıların bir toplamıdır. Biz, uygarlığa o kuşakların kitaplarını okumakla katılabiliriz. Hiçbir şey okumanın yerini tutamaz. Kültürlü bir insan olmanın en önemli yolu okumaktır. Öğrencilerimizin okumaya ve özellikle de yazmaya devam etmelerini arzu ediyoruz.” dedi.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli Sarıkaya ödül töreninin ardından bu yarışmayı düzenleyen Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

          Bizde Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak bu çalışmada emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dileriz.

Şükraniye Mah.7.Mercan Sok.No.3 YILDIRIM/BURSA - (TEL1) 0224 329 85 05 (TEL2) 0224 329 32 35 (TEL3) 0224 329 82 84 (TEL4) 0224 329 02 33

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.